Google Reklamları Adwords

Google-Reklamları-AdWords

Tarafsız ve saygın bilgi kaynağı Google üzerinden reklam vermek, marka değerinizin artmasını sağlar. Google reklamları, arama sonuçlarının hemen yanında yer alır. Google’da, reklamlarınızın görünmesini sağlayan anahtar kelimeleri siz seçersiniz. Reklamlarınız, sadece, kullanıcılar sizin ürününüz ya da hizmetinizle ilgili aramalar yaptığında görüntülenir. Bu nedenle, anahtar kelimeleriniz ve reklam metniniz çok sizi çok iyi anlatmak zorundadır.

Google reklamları, AdWords uygulaması üzerinden çalışır. Tıklama başına ücret ödediğiniz bir sistemdir. Google Adwords ve AdSense bu reklam şeklinin ana kollarıdır. Reklamlarınız görüntüleme usulü değil tıklama üzerinden bütçelendirilir ve bu sayede hedef kitleniz size ulaştığınızda ödeme yapmış olursunuz. Pazarlama bütçenizi en verimli şekilde kullanmak istiyorsanız Google reklamlarını kesinlikle değerlendirmelisiniz.
Safir Bilgisayar tarafından AdWords kampanyalarınız hazırlanır ve yönetilir. Özel, stratejik anahtar kelime taramaları ile hedef kitlenize doğrudan ve daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz. Bu sayede kampanyalarınız ve belirlediğiniz sürecin dışına çıkmıyoruz. Ekibimiz iş hedeflerinizi belirler, rakiplerinizi analiz ederek uygun olan kampanyaları otomatik olarak günceller. Bu sayede akıllı AdWords sisteminden faydalanmış olursunuz.

Ayrıca, ekibimiz; Google Trend listesinde sizin için seçilen anahtar kelimeleri önce analiz eder ve ay ya da yıl boyunca o kelimenin gördüğü ilgiyi ölçer. Bu sayede yükselişte olan bir anahtar kelime ile reklam çıkmak daha verimli sonuçlar elde etmenizi sağlar. Yapılan tüm çalışmaların sonuçları raporlar halinde size sunulur.

Konu ile ilgili videolar:

AdWords Maliyetlerinizi Kontrol Edin

 

AdWords Hesap Yapısı

 

AdWords ile Daha Yaratıcı Reklam Metinleri

Yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Safir Bilgisayar - Web Tasarım, İsim Tescil, Hosting vb. sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin