Safir Bilgisayar – Web Tasarım, İsim Tescil, Hosting vb.

Teknolojide Güvence, Hizmette Sadakat!

Kurumsal


Şirket Profili

Safir Bilgisayar; Bilgi ve İletişim Teknolojileri (ICT) sektöründe 13 Mart 1996’dan beri hizmet vermektedir. Gelişen teknolojiyi izleyen yapımız ve yıllardır beraber çalıştığımız bu sektörün devleri sayılabilecek firmalar vizyonumuzu belirlemiştir. Safir Bilgisayar; uzman kadrosu, kaliteli hizmet anlayışını ekonomik çözümlerle sunarak sizlerin yanında olmuştur. 27 Ocak 2000 yılında İstanbul’a taşıdığımız ofisimizin yeni yerinde katmış olduğu güç gelişmemizde kuvvetli bir ivme kazandırmıştır. Küreselleşen dünya sisteminde artık ihtiyaç halini aşıp zaruret halini alan “İnternet Teknolojileri ve Hizmetleri” konusunda geliştirdiğimiz sistem ile sizlere ileri teknoloji ürünleri yanında web alanı (Hosting), internet ismi – alan adı tescili (Domain Register) ve web tasarımı konusunda da hizmet vermeye başlamıştır. Misyonumuz geçmişten aldığımız tecrübemizi geleceğe sizlerin memnuniyeti olarak yansıtmaktır. Ekim 2006 tarihinde merkez ofisimizi Almanya’ya taşıyarak internet çözümlerimizi yüksek teknoloji alt yapısı ile buluşturduk.
İhtiyacınız olduğu her an yanınızdayız.
Safir Bilgisayar, ürünleri ve hizmetleri ile bir çok kurum ve kuruluşa bilgi teknolojileri alanında üstün yenilikler ve çözümler sunarak, kurum ve kuruluşların günümüz teknolojilerine uyum sağlamalarını aynı zamanda gelecek teknolojilere eş zamanlı olarak erişmelerini sağlamaktadır.

Safir Bilgisayar bünyesinde barındırdığı alanında uzman kadrosu ile AR-GE çalışmalarında sektöründe ilklere imza atmaktadır. Günümüzde katlanarak büyüyen bir ivmeye sahip olan Bilişim Sektöründe geliştirdiği çözümler ile şaşırtıcı sonuçlara ulaşan Safir Bilgisayar, çözüm sağladığı kurum ve kuruluşlara hızla değişen teknolojilere ayak uydurmalarında büyük katkılar sağlamış ve alanlarında rakiplerinin önüne geçmelerinde aktif rol oynamıştır.

Neden Safir Bilgisayar?

Safir Bilgisayar, ürünleri ve sağladığı hizmetleri ile bir çok kurum ve kuruluşun tercihi olmaktadır. Hizmette kaliteyi arayanların ilk seçeneği olan Safir Bilgisayar, kullanıcılarından gelen istek ve önerileri çok ince bir hassasiyet ile değerlendirerek, hizmet ve ürünlerinin kalitesini her geçen gün arttırmayı hedeflemektedir.

Neden Safir BilgisayarSafir Bilgisayar, almış olduğu istek ve öneriler doğrultusunda, ürün ve hizmetlerinde yapmış olduğu kalite arttırımları ile müşterilerinin memnuniyetini sürekli kılmayı amaç edinmektedir.

Safir Bilgisayar’ın sunmuş olduğu ürün ve hizmetler, müşteri odaklı genişletilebilir olup, ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendirilebilme esnekliğini sağlamaktadır.

Safir Bilgisayar’ın ücretlendirme politikası, sunmuş olduğu ürün ve hizmetlerin kalitesi göz önünde bulundurularak, uygulanabilecek en düşük oranlarla belirlenmektedir.

Safir Bilgisayar sağladığı sunucu hizmetleri için yapılan yıllık sözleşmelerde, hizmet bedeli artışlarını müşteriye yansıtmaz, yapılacak ücret indirimleri ise müşterinin gelecek ödemesinde geçerli olur.

Safir Bilgisayar, müşterilerinin anlık ileti servisleri (MSN) ve web sayfası üzerinden anlık (online) iletişim arayüzü aracılığı ile istek, öneri, sorun ve şikayetlerini anlık (online) olarak ilgili birimlerine iletebilmelerini sağlar.

Safir Bilgisayar, kurumsal internet sitesi üzeriden tüm kullanıcıların soru ve sorunlarını zaman sınırlaması olmaksızın iletmelerini sağlayan bilet (ticket) sistemini kullanır. Kullanıcılar, bilet sistemini kullanarak ilgili departmanlara yönlendirdiği soru ve sorunlarının çözümlerini yine bilet sistemi üzerinden alabilirler.

Safir Bilgisayar, gerek kurumsal internet sitesi gerekse hazırladığı internet projeleri ile kullanıcılarına sınırsız bilgi kaynakları sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.